DHURO PER LIBRA Burimet Financiare
në LIBRA

Mënyrat e dhurimit : Bankë & M-PESA

  Dhuro Tani

  Bëhu pjesë e lëvizjes tonë.

  Zgjedhjet 2017, KQZ: Në bastionet e PS të Tiranës, Rama në humbje krahasuar me 2013
  NJOFTIM PËR MBLEDHJEN E BËRTHAMËS LIBRA Të enjten në ora 18.00, Kryetari i LIBRAs Ben Blushi ka thirrur një...
  KQZ: 77.38% e zgjedhësve shqiptarë nuk votuan për Edi Ramën - nga Ilir Sinanaj
  LIBRA kundër betonizimit të Tiranës nga Veliaj/ Kallanxhi ndërmerr nismën “E gjithë Shqipëria është Parlament”...
  Vetëm një vit e gjysëm më parë ne ishim dy deputetë të rebeluar dhe refuzues ndaj një mazhorance të votuar për ta parë...

  MISIONI& VIZIONI

  NDRYSHIMI QE NE DUAM

  "Ne vijmë si një mundesi për fuqizimin e lëvizjes popullore
  dhe të vetë qytetarit.
  Së bashku me gjithë mbështetesit tanë,
  do të jemi një levë për ndryshimet politike në vend"

  Libra ne Twitter

  Informohu i Pari

  Regjistrohu për të marr lajmerimet i pari!