DHURO PER LIBRA Burimet Financiare
në LIBRA

Mënyrat e dhurimit : Bankë & M-PESA

  Dhuro Tani

  Bëhu pjesë e lëvizjes tonë.

  VOTA është arma paqësore me të cilën Libra do mund të shkundë demokracinë tonë të shpërfytyruar. Në këto dy dekada nuk...
  1.       Pse LIBRA mjaftohet ne thirrjen qe ben per njerez te zakonshem ne zgjedhje?
  E cfare na ka mbetur tjeter, pervec se te lutemi ?! Ngritem zerin, protestuam, denoncuam ne gjykate, morem urdher per...
  Po afrohet sezoni i veres , por si eshte situata e turizmit ne  vend ? Ka impenjim te  sektorit privat  , te...
  Nga Xhevdet Shehu  Një bisedë me Ben Blushin në DITA: Më mirë i lirë në një fole sesa i ndotur në një strofull....

  MISIONI& VIZIONI

  NDRYSHIMI QE NE DUAM

  "Ne vijmë si një mundesi për fuqizimin e lëvizjes popullore
  dhe të vetë qytetarit.
  Së bashku me gjithë mbështetesit tanë,
  do të jemi një levë për ndryshimet politike në vend"

  Libra ne Twitter

  Informohu i Pari

  Regjistrohu për të marr lajmerimet i pari!